DICHIARAZIONE DI VALORE

Бюро перекладів «Лінгво Апостиль» здійснює підтвердження і легалізацію українських документів для навчання або роботи в Італії.

Легалізація документів для Італії

Для навчання або роботи в Італії необхідно підтвердити (легалізувати) документи про освіту та отримати декларацію Dichiarazione di valore.

На всіх оригіналах документів повинен стояти штамп Апостиль Міністерства освіти і науки України. Кожен документ повинен бути перекладений виключно перекладачем, який акредитований при посольстві Італії. Потім перекладений документ засвідчується в посольстві Італії.

Dichiarazione di valore готується як для отримання можливості навчатися в Італії, так і з метою роботи за фахом.

 Dichiarazione di valore для навчання:

1. Нотаріально засвідчені копії документів про освіту з Апостилем і перекладом, який виконав акредитованиий перекладач при посольстві Італії, які потім засвідчуються в посольстві Італії. Додаються також ксерокопії всіх сторінок кожного документа.

Dichiarazione di valore для роботи:

1. Нотаріально засвідчені копії документів про освіту з Апостилем і з перекладом, який виконав акредитований перекладач при посольстві Італії, які потім засвідчуються в посольстві Італії. Додаються також ксерокопії всіх сторінок кожного документа.

2. Нотаріально засвідчені копії трудової книжки з Апостилем і з перекладом, який виконав акредитований перекладач при посольстві Італії, які потім засвідчуються в посольстві Італії. Додаються також ксерокопії всіх сторінок кожного документа.

Бюро перекладів «Лінгво Апостиль» надає якісні послуги з легалізації документів для Італії.

Контакти

м.Киев,
метро  “Позняки” або “Харківська”,
вул. Вишняківська, 13 “Б”,
кв. 148, (код домофона – 205)

Електронна пошта:

info@lingvoapostil.com.ua

Skype:   lingvokiev 

Viber:
+380995590072

WhatsApp:
+380995590072

Telegram:
+380995590072

ПРЕДСТАВНИЦТВА В ОБЛАСТЯХ

МИ НАДАЄМО СВОЇ ПОСЛУГИ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ — ПРАЦЮЄМО В ОБЛАСТЯХ