ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ВИЇЗДУ В АРАБСЬКІ КРАЇНИ

Порядок легалізації документів для використання в арабських країнах

Легалізація – це приведення документів у легальну форму, що відповідає законодавству іноземної держави і визнається державними органами цієї держави.

МЗС, Мін’юст, обласні та міські управління юстиції здійснюють легалізацію документів, виданих офіційними установами України і призначених для використання за кордоном за багатоступеневою процедурою легалізації.

Міністерство закордонних справ легалізує наступні документи:

  • оригінали офіційних документів нового українського зразка, видані органами реєстрації актів цивільного стану, засвідчені обласним управлінням юстиції в тій області, де вони видані;
  • довідки, видані органами МВС;
  • оригінали довідок, які видаються іноземними посольствами на території України іноземним громадянам, які укладають шлюб на території України.

(така довідка пред’являється в РАЦС для оформлення шлюбу).

Міністерство юстиції легалізує наступні документи:

  • нотаріальні копії, переклади та інші документи, засвідчені або видані державними, приватними нотаріусами (заяви, нотаріальні копії, довідки про місце проживання після нотаріального засвідчення копії з оригіналу).

МЗС України не легалізує документи, видані на території іноземних держав. Такі документи повинні бути легалізовані в консульській установі України в державі походження документів. Наприклад, якщо документ видано на території Лівану і його необхідно пред’явити в держоргани України, цей документ необхідно легалізувати на території Лівану в Українському Консульстві.

Контакти

м.Киев,
метро  “Позняки” або “Харківська”,
вул. Вишняківська, 13 “Б”,
кв. 148, (код домофона – 205)

Електронна пошта:

info@lingvoapostil.com.ua

Skype:   lingvokiev 

Viber:
+380995590072

WhatsApp:
+380995590072

Telegram:
+380995590072

ПРЕДСТАВНИЦТВА В ОБЛАСТЯХ

МИ НАДАЄМО СВОЇ ПОСЛУГИ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ — ПРАЦЮЄМО В ОБЛАСТЯХ